SALONGSGRUPP, 3 delar, rokokostil, skinn, 1900-talets andra hälft.

423400. SALONGSGRUPP, 3 delar, rokokostil, skinn, 1900-talets andra hälft.

Soffgrupp med längd 180, ryggstödets höjd 108 cm
2 fåtöljer med bredd 82, ryggstödets höjd 101 cm.

Slitage samt ett håll på skinnet på soffans baksida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 250