PARTI MÄSSING, 1900-tal.

PARTI MÄSSING, 1900-tal.
423384. PARTI MÄSSING, 1900-tal.

Partiet innehåller bland annat klocka, ytterfoder, askfat.
Kittel med handtag, diameter 28, höjd 15 cm.

Slitage, fläckar, mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 694