MANSCHETTKNAPPAR samt SLIPSKLÄMMOR, 5 delar, bl a silver/bärnsten, Rusch.

4233525. MANSCHETTKNAPPAR samt SLIPSKLÄMMOR, 5 delar, bl a silver/bärnsten, Rusch.

Ett par manschettknappar i 835 silver med bärnsten, märkta Rusch, längd ca 22 mm.
Ett par manschettknappar i gulmetall med lack.
längd ca 25 mm.
Två slipsklämmor med pärlemor, längd ca 2,5 resp 5,7 mm.
En slipsklämma i gulmetall med lila emalj, längd ca 30 mm.

Bruksslitage, manschettknapparna i gulmetall med lackskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd ca 25 mm.

Antal besök: 142