SVEN OLOF EHREN. Slussen, litografi, signerad och numrerad 6/190.

423320. SVEN OLOF EHREN. Slussen, litografi, signerad och numrerad 6/190.

57x39cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

57x39cm.

Antal besök: 3 136