YRJÖ EDELMANN. Färglitografi. Signerad och numrerad 105/150.

42332. YRJÖ EDELMANN. Färglitografi. Signerad och numrerad 105/150.

Stilleben. 58x47 cm.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Stilleben. 58x47 cm.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Antal besök: 794