BORDSFOTOGENLAMPA, nyrokoko, sent 1800-tal.

42317. BORDSFOTOGENLAMPA, nyrokoko, sent 1800-tal.

Fot i gjutgods och alabaster. Oljehus i keramik. Vit glaskupa. Höjd ca 59 cm.

Slitage, smärre nagg. Större skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 908