ABC-REOLER, hyllsystem "Quadrant". vitlaminat, Danmark, 2000-tal.

4231771. ABC-REOLER, hyllsystem "Quadrant". vitlaminat, Danmark, 2000-tal.

höjd ca 171, 155x32 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd ca 171, 155x32 cm.

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 565