GÖSTA LINDERHOLM. "Luftskepp", färglitografi, signerad och numrerad 58/200.

423159. GÖSTA LINDERHOLM. "Luftskepp", färglitografi, signerad och numrerad 58/200.

Bladmått 73 x 56 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 73 x 56 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 365