MORTEL, barock, troligen 1600-tal.

4231553. MORTEL, barock, troligen 1600-tal.

Brons. Höjd 10 cm. Diameter 12 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Tema

Det dukade bordet

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat bruksslitage.

Tema

Det dukade bordet

Antal besök: 382