CO HULTÉN. Färglitografi.

CO HULTÉN. Färglitografi.
4231458. CO HULTÉN. Färglitografi.

Till de överlevande I. Signerad C O Hultén -76. Numrerad 69/300.
Synligt bladmått 72 x 57 cm
Rammått 89 x 72 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Synligt bladmått 72 x 57 cm
Rammått 89 x 72 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 139