SÖREN LINDGREN. "Höstbegonia". Akvarell, mongramsignerad SL.

4231454. SÖREN LINDGREN. "Höstbegonia". Akvarell, mongramsignerad SL.

Bildstorlek ca. 20x15 cm.
Träram med glas, ca. 42x32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek ca. 20x15 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 209