PIANOPALL, ek, 1900-talets början.

4231246. PIANOPALL, ek, 1900-talets början.

Justerbar höjd, ca 50-55 cm, diameter 43, sitsen 35 cm.

Bruksslitage. Ett ben med äldre lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 301