LITOGRAFISKT TRYCK, Småland, efter C A Dahlström, 1800-tal.

4231219. LITOGRAFISKT TRYCK, Småland, efter C A Dahlström, 1800-tal.

höjd 25 cm, bredd 19 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 25 cm, bredd 19 cm.

Antal besök: 154