TRÄLÅDA, Persil, omkring 1900-talets mitt.

423101. TRÄLÅDA, Persil, omkring 1900-talets mitt.

Längd 52 cm.

Skador/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 52 cm.

Skador/slitage.

Antal besök: 3 324