SKÅP, bemålat, 1900-tal.

SKÅP, bemålat, 1900-tal.
4230924. SKÅP, bemålat, 1900-tal.

Höjd ca 166 cm.
Bredd ca 49 cm.
Längd ca 90 cm.

Färgbortfall, slitage.
Avslag.
Spik hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 166 cm.
Bredd ca 49 cm.
Längd ca 90 cm.

Färgbortfall, slitage.
Avslag.
Spik hål.

Antal besök: 1 273