STOLAR, 2 st snarlika. Lindome 1800-talets början.

42308. STOLAR, 2 st snarlika. Lindome 1800-talets början.

Vitmålade med förgylld dekor, genombruten rygg med kopplat spjälknippe, skuren dekor av humle och fjällskärning. Lös stoppad sits.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 1 063