WALTER HUBER. Abstrakt komposition, färglitografi, signerad och numrerad 24/65.

423064. WALTER HUBER. Abstrakt komposition, färglitografi, signerad och numrerad 24/65.

31 x 34,5 cm.

Walter Huber (1933–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 34,5 cm.

Walter Huber (1933–2016)

Antal besök: 2 154