HARRY BOOSTRÖM. Olja på kartong, "Svarta Rosor", signerad Booström, daterad -49.

423042. HARRY BOOSTRÖM. Olja på kartong, "Svarta Rosor", signerad Booström, daterad -49.

20 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 33 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 008