VERNER THOMÉ. Landskapsmotiv från Urajärvi, akvarell, signerad och daterad 1921.

423007. VERNER THOMÉ. Landskapsmotiv från Urajärvi, akvarell, signerad och daterad 1921.

35,5 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

35,5 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 480