ANDERS LUNDBERG. Blandteknik, komposition, signerad, daterad -98.

4229628. ANDERS LUNDBERG. Blandteknik, komposition, signerad, daterad -98.

Bladmått ca 43x30,5 cm.
Rammått ca 60,5x48 cm.
Inglasad träram.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 43x30,5 cm.
Rammått ca 60,5x48 cm.
Inglasad träram.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 245