KISTA / FLASKSCHATULL, för 9 flaskor, trä med smidesdetaljer, 1800-tal.

4229430. KISTA / FLASKSCHATULL, för 9 flaskor, trä med smidesdetaljer, 1800-tal.

Mått L34xH26xB29 cm.

Bruks -/åldersslitage, lås saknas, lagningar och utbytta delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått L34xH26xB29 cm.

Antal besök: 264