SERVISDELAR, 44 st med adelssköld, Rörstrand.

4229306. SERVISDELAR, 44 st med adelssköld, Rörstrand.

15 st förättstallrikar
7 st tekoppar
3 st kaffekoppar
8 st kaffefat
11 st tefat
Förrättstallrikar: ca 22 cm i diameter.

Bruksslitage och gulnader, inga skador att anmärka.

Gör en kostnadsfri värdering!

15 st förättstallrikar
7 st tekoppar
3 st kaffekoppar
8 st kaffefat
11 st tefat

Antal besök: 262