SOFFA/DAGBÄDD, 4 delar, orientalisk, 1900-tal.

4228830. SOFFA/DAGBÄDD, 4 delar, orientalisk, 1900-tal.

Längd på en sektion ca 106-120 cm. Bredd ca 49-66 cm.

Torrsprickor, repor o slagmärken, ställvis rangliga ryggstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 888