PETER DAHL. litografi, "Epistel 67", Signerad.

422878. PETER DAHL. litografi, "Epistel 67", Signerad.

Fredmans epistlar, sångtext medföljer.
Bildens mått ca 29 x 43cm.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildens mått ca 29 x 43cm.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 1 078