CURT AGGE. "På fjället i aftonsol", gouache, signerad och daterad 1971.

422876. CURT AGGE. "På fjället i aftonsol", gouache, signerad och daterad 1971.

Bildmått 59 x 72 cm.

Curt Agge (Född 1929)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 59 x 72 cm.

Curt Agge (Född 1929)

Antal besök: 629