HANS ÅNGSÄTER. "Flicka midsommarblomster", olja på pappskiva, monogramsignerad.

422864. HANS ÅNGSÄTER. "Flicka midsommarblomster", olja på pappskiva, monogramsignerad.

82 x 54 cm.

Hans Ångsäter (1925–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

82 x 54 cm.

Hans Ångsäter (1925–2007)

Antal besök: 954