GOLVUR, Johan Norberg, daterad 1798.

4228539. GOLVUR, Johan Norberg, daterad 1798.

Höjd ca 211 cm. Längd mellan fötterna ca 62 cm.
Pendel och lod.

Slitage, renoverad och kompletterade, skador, lösa delar. Maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pendel och lod.

Antal besök: 268