CARL LJUNGBERG. Stockholm 1913, olja på duk, signerad.

422839. CARL LJUNGBERG. Stockholm 1913, olja på duk, signerad.

63x38 cm.

Krakelyrer och smutsig.

Carl Ljungberg (1897–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

63x38 cm.

Krakelyrer och smutsig.

Carl Ljungberg (1897–1973)

Antal besök: 2 245