OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

4228366. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

Bebyggelser, signerad 45x55 cm, totalmått 50x58 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
016
Antal besök: 113