GUNGHÄST och GÅSTOL, 2 delar, trä och metall, bl.a. Brio, 1900-tal.

422833. GUNGHÄST och GÅSTOL, 2 delar, trä och metall, bl.a. Brio, 1900-tal.

Gunghäst, längd 78 cm, höjd 63,5 cm.
Gåstol, nedre diameter 68 cm, höjd 40 cm.

Bruksslitage, patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, patina.

Antal besök: 3 613