OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

4228334. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

Landskap, 39x60 cm, totalmått 51x73 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 115