WALTER LILJENBERG. Olja på duk.

4228331. WALTER LILJENBERG. Olja på duk.

Landskap, 48x74 cm, totalmått 69x96 cm.

Mindre ytslitage.

Walter Liljenberg (1917–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Walter Liljenberg (1917–1984)

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
05
Antal besök: 134