JON ALF. Olja på duk.

JON ALF. Olja på duk.
4228314. JON ALF. Olja på duk.

Gatuparti med personer, 60x50 cm, totalmått 75x65 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
016
Antal besök: 158