DRINKSKEDAR, 12 st, numrerade, Sverige.

4227458. DRINKSKEDAR, 12 st, numrerade, Sverige.

12 st numrerade drinkskedar, i 3 förpackningar. Numrerade 1 - 12.
Sked: längd 19 cm, förpackning: 21 x 11 x 2 cm.

Smärre bruksslitage, missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 136