12 KAFFESKEDAR, "CARMEN", SILVER.

4227112. 12 KAFFESKEDAR, "CARMEN", SILVER.

GAB, Stockholm 1950/60-tal.
Längd 10cm.
Total vikt ca 99 gram.
Medföljande etui, 3x24x14cm.

Bruksrepor. Etui med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

GAB, Stockholm 1950/60-tal.
Längd 10cm.
Total vikt ca 99 gram.
Medföljande etui, 3x24x14cm.

Bruksrepor. Etui med slitage.

Antal besök: 137