KONSTGLAS, skål, Lars Hellsten, Orrefors.

422675. KONSTGLAS, skål, Lars Hellsten, Orrefors.

Höjd 12,5 cm
Diameter 21 cm.

Mindre slitage.
Bottennagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12,5 cm
Diameter 21 cm.

Mindre slitage.
Bottennagg.

Antal besök: 6 467