LÅS, 4 st, smide, 1700/1800-tal.

422668. LÅS, 4 st, smide, 1700/1800-tal.

Ett lås med nyckel. Längd ca. 10-20 cm.

Slitage, rost.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, rost.

Nycklar saknas.

Antal besök: 665