BYRÅ, gustaviansk stil, omkring 1900.

422583. BYRÅ, gustaviansk stil, omkring 1900.

Valnöt, beslag av mässing, längd ca. 72, bredd 38, höjd 78 cm.

Bruksslitage. Repor. Sidor med sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 697