MATSALSGRUPP, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

422560. MATSALSGRUPP, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Stolar, 4 st. Bord, längd ca. 140, bredd 100, höjd 75 cm. Skiva. längd ca. 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 771