TRÄDGÅRDSMÖBLER, 6 delar, hardwood, Hillerstorp.

4225420. TRÄDGÅRDSMÖBLER, 6 delar, hardwood, Hillerstorp.

82x99 cm, höjd ca 72 cm. Längd med iläggsskiva 226 cm.
Stolar, fällbara, bredd 68 cm, sitthöjd 44 cm, höjd 101 cm.

Ytsmuts, skav och repor.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytsmuts, skav och repor.
Bruksslitage.

Antal besök: 573