STOL, "Eros", Philippe Starck för Kartell.

422513. STOL, "Eros", Philippe Starck för Kartell.

Höjd 80 cm.

Slitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 80 cm.

Slitage. Repor och märken.

Antal besök: 3 014