JACKIE LYND. stengods, väggtavla, numrerad 18/150, signerad Rörstrand.

422486. JACKIE LYND. stengods, väggtavla, numrerad 18/150, signerad Rörstrand.

diameter 62 cm.

Jackie Lynd (Född 1948)

Gör en kostnadsfri värdering!

diameter 62 cm.

Jackie Lynd (Född 1948)

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 034