DOCKHUS och DOCKHUSMÖBLER, Lundby, 1900-talets fjärde kvartal.

422475. DOCKHUS och DOCKHUSMÖBLER, Lundby, 1900-talets fjärde kvartal.

Enligt bild. Höjd ca. 40.5 cm.

Hus med skador. Enstaka trasiga möbler. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 908