SPEGEL, förgylld med etsat glas, nyrokoko.

422464. SPEGEL, förgylld med etsat glas, nyrokoko.

107 x 73 cm.

Slitage samt lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

107 x 73 cm.

Slitage samt lagningar.

Antal besök: 1 114