VÄSKA, skinn, "Milk", Maria Montazami Collection, 2000-tal.

422444. VÄSKA, skinn, "Milk", Maria Montazami Collection, 2000-tal.

Naturvitt läder med brunt foder. Axelrem samt handtag.
Längd ca 50 cm, höjd ca 35 cm exkl. handtag.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 459