EN VINTAGE SMITHS INSTRUMENTPANELKLOCKA.

4224436. EN VINTAGE SMITHS INSTRUMENTPANELKLOCKA.

3-tums urtavla numrerad H-77.058
12cm diameter totalt.

Åldersrelaterat slitage men generellt bra.

Gör en kostnadsfri värdering!

12cm diameter totalt.

Antal besök: 211