PLÅTBRICKOR, "Coca-Cola", 4 st, 1900-tal.

4224403. PLÅTBRICKOR, "Coca-Cola", 4 st, 1900-tal.

Svartlackerad plåtbricka med bla Coca-Cola flaskor. 47,5x34 cm.
Brickor 3 st 34x27 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage. Svart bricka med mindre rost. 2 med kraftig rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brickor 3 st 34x27 cm.

Antal besök: 167