VASER, 3 st, glas, "Coquille", Flygfors.

422418. VASER, 3 st, glas, "Coquille", Flygfors.

Höjd 19-31 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19-31 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 695