ROCK / TRENCHCOAT, Burberry´s, England, 1900-tal. Strl. M.

422416. ROCK / TRENCHCOAT, Burberry´s, England, 1900-tal. Strl. M.

Khakifärgad med rutigt foder samt blankt foder i ärmar. Dubbelknäppt med bälte. Rygglängd 117 cm.

Bruksslitage, smärre hål på krage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 139