MATTA, afghanistan, 168x245 cm, Nessims, Malmö.

422401. MATTA, afghanistan, 168x245 cm, Nessims, Malmö.

Matta i ull
Geometrisk dekor i vitt, svart på mörkt röd botten
Inslag av orange
Etikettmärkt.

Bruksskick
Fransar med visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Matta i ull
Inslag av orange
Etikettmärkt.

Bruksskick
Fransar med visst slitage.

Antal besök: 2 988